Що водію потрібно знати про лізинг

Найбільш популярним та широко розповсюдженим засобом придбання транспортних засобів на сьогоднішній день, вважається лізинг Шкода в Києві. Вся справа в тому, що під цією послугою мається на увазі оренда машини із послідуючим правом викупу. При цьому слід зазначити, що лізинг включає в себе не тільки фінансування придбання транспортного засобу, але й його послідуючу реєстрацію та страхування. Також у деяких випадках автомобілісти можуть скористатися додатковими послугами, під якими мається на увазі підміну машини у разі потрапляння в ДТП, ремонт автомобіля, а також ймовірність використання паливних карт.

Якщо більш детально казати про виникнення аварійної ситуації, у цьому випадку страховку виплачує саме лізингова компанія. Таким чином, значно прискорюється вирішення такого питання, що в свою чергу дозволяє у біль короткий проміжок часу відремонтувати машину після ДТП.

Як придбати автомобіль у лізинг?

  1. По-перше, необхідно обрати найбільш підходящий за всіма показниками транспортний засіб. Це може бути як нове авто, так і машина із пробігом.

  2. По-друге, необхідно підібрати лізингову компанію, яка пропонує автомобілістам такі послуги. Після цього доволі важливо розібратися із програмою фінансування та узгодити графік платежів. Також важливо пам’ятати, що умови лізингу залежать від суми першого внеску та інших факторів.

  3. По-третє, необхідно підписати лізинговий договір. Робиться це лише після повного збору необхідних документів.

  4. По-четверте, слід оплатити початковий внесок у зазначеному розмірі.

  5. По-п’яте, ви отримуєте бажаний автомобіль.

Насправді існують певні особливості придбання машини у лізинг для фізичних осіб.

На початку слід зазначити, що тут автомобілісту не доведеться витрачати власні кошти на страховку та реєстрацію транспортного засобу, бо все це вже входить у графік платежів. Заявки від водіїв розглядаються на протязі п’яти робочих днів. Крім цього якщо у вас буде можливість достроково погасити лізинг, ви зможете зекономити на комісіях. А ось що стосується початкового внеску, ця сума не може бути менше 10% від загальної вартості лізингу.

Для покупки машини в лізинг необхідно обов’язково зробити копію паспорту, взяти довідку про доходу за місцем роботи за останні пів року, а також зробити усі необхідні копії існуючих кредитних договорів.

Якщо у вас залишились якісь питання із цього приводу, настійно рекомендуємо передчасно проконсультуватися із кваліфікованим фахівцем у цій сфері. Тільки справжній професіонал зможе розказати про усі нюансі лізингу, та порекомендувати вам найбільш підходящий графік здійснення оплат.